NEMOKAMA KONSULTACIJA

083 161 0660

 

Patekote į avariją?

Jeigu patyrėte sužalojimus patekę į avariją važiuodami automobiliu, motociklu, dviračiu, viešuoju transportu ar buvote sužalotas kaip pėstysis  - Jūs turite teisę iškelti ieškinį prieš kaltininko draudimą kompensacijai gauti.

Net jeigu iš įvykio vietos kaltininkas pasišalino ar dėl įvykio yra kaltas  vairuotojas, o Jūs buvote tik keleivis – galite gauti kompensaciją.

Jeigu įvykio metu Jūsų transporto priemonė buvo apgadinta – nepriklausomas ekspertas gali atlikti transporto priemonės apžiūrą ir paruošti ataskaitą, kuria remdamiesi, advokatai išieškos Jums priklausančią sumą tiesiogiai iš kaltininko draudimo.

Taip pat, bylos eigoje galėsite prašyti kompensacijos už patirtus finansinius nuostolius, gydymo, kelionių ir kitas išlaidas.

 

Susižeidėte Darbe?

Pagal įstatymą, kiekvienas darbdavys privalo turėti draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbo vietoje. Taigi įvykus nelaimingam atsitikimui darbe ne Jūsų darbdavys, bet jo draudimas kompensuoja už darbuotojo patirtas traumas, prarastas pajamas ir kitus nuostolius tiesiogiai susijusius su patirta trauma.

 

Net jeigu Jums atrodo, kad dėl įvykio galite būti kaltas – dažnais atvejais, dėl netinkamų darbo sąlygų yra atsakingas darbdavys, todėl visada geriausia susisiekti su LEXLITUS nemokamai konsultacijai.

 

Bylos eigoje advokatai išieškos patirtus finansinius nuostolius, gydymo, kelionės bei kitas išlaidas.

Anglija.lt; tiesa.com; traumos, avarijos, anglija, anglijoje, UK teisininkai, advokatai, advokatas, traumos, trauma darbe, avarijoje, avarijos, whiplash injury, kaklo trauma,
 

Nuketėjote viešoje vietoje?

Jeigu susižalojote užkliuvę, paslydę ar nukritę viešoje vietoje - Jūs galite iškelti ieškinį prieš įstaigą ar organizaciją atsakingą už atitinkamos viešosios ar komercinės vietos priežiūrą. Susisiekite nemokamai konsultacijai su LEXLITUS ir išsiaiškinkite ar Jūs galite gauti kompensacija.

Bylos eigoje advokatai išieškos patirtus finansinius nuostolius, gydymo, kelionės bei kitas išlaidas.

 

Vertimai žodžiu ir raštu

LEXLITUS teikia profesionalaus vertimo žodžiu bei raštu paslaugas. Vertimai raštu apima:

verslo, teisinius, medicininius, finansinius ir kt. 

Vertimai žodžiu apima:

Nuoseklųjį, sinchroninį, nuotolinį

Juridinis vertimų tvirtinimas:

Vertimus tvirtiname vertėjo parašu ir kompanijos anspaudu arba notariškai.

Tekstų redagavimas:

Visus vertimus redaguoja kalbos redaktoriai

 

Laiškų rašymas

Rašome laiškus, skundus, apeliacijas ir kt.  viešosioms ar privačioms įstaigoms ir organizacijoms